Rezidence Oliva Říčany

Jak správně vybrat bydlení, kterého nebude nikdy litovat?

Jste rozhodnuti pořídit si svůj domov snů? Jak ho ale vybrat, abyste v budoucnu svého rozhodnutí nelitovali? Podíváme se na ty nejpodstatnější faktory, které hrají roli v procesu rozhodování.

Nákup bytu je komplikovaná věc a rozhodování ovlivňuje mnoho faktorů. Určitě hledáte místo, které bude vypadat podle vašich představ, tj. za adekvátní cenu, v dobrém stavu, příjemnou dostupností, v dobře vybaveném, příjemném a bezpečném okolí. Byty v Rezidenci Oliva Říčany vaše přání splňují. Jejich interiér je vybudován podle nejnovějších trendů a bytový dům, ve kterém byty jsou, je ve skvělé lokalitě. Možná ale přemýšlíte, jestli by byt přímo v Praze nebyl lepší, levnější či rychleji k nastěhování?

Fakta o bydlení v Rezidenci Oliva Říčany

  • Cena: Ceny nemovitostí jsou vysoké. V Rezidenci Oliva Říčany dopředu víte, že námi uvedená cena, je cenou finální. Kupujete nejen byt, ale i jistotu, že je nemovitost v perfektním stavu a nevyžaduje další investice. U starších bytů kupujete lidově řečeno „zajíce v pytli.“ Možná vás opravy budou stát víc, než je rozdíl v ceně nového bytu u nás a jiného staršího.
  • Náklady na provoz: Energetická náročnost je u novostavby výrazně nižší. Co investujete do nákupu bytu, se vám vrátí na úsporách za energie. Žádná stará okna, nemovitost bez zateplení nebo neochotní spoluvlastníci, kteří by vaší snaze o úspory energií házeli klacky pod nohy.
  • Dostupnost: Praha je Praha, ale z Říčan jste v centru Prahy za méně než 30 minut. To je ve spoustě případů rychleji, než při přesunu po Praze. A k tomu máte všechny benefity života v Říčanech jako krásná příroda a klid.
  • Benefity města Říčany: Město nevyhrává opakovaně cenu „nejlepší místo pro život“ náhodou. Ve srovnání s Prahou je život tady mnohem pohodlnější.
  • Parkovací místo/garážové stání: Parkovací zóny jsou realitou Prahy i spousty jiných měst. U nákupu garážového stání v Rezidenci Oliva Říčany je sice vyšší prvotní investice, ale žádné další platby (například za parkovací karty) ani starosti s parkováním v budoucnu. A díky tomu, že jsou místa uvnitř budovy, neriskujete ani poškození auta například krupobitím.
  • Byt jako investice: Říčany jsou už nyní v podstatě předměstím Prahy. Díky skvělým životním podmínkám jsou a budou velice lukrativním místem k pronájmu bytu a opět bez nutnosti další brzké investice do jeho rekonstrukce.
  • Pozdější termín nastěhování: Čekání může být těžké, ale nákup bytu ve výstavbě má řadu výhod. Například si můžete domluvit změnu základního vybavení tak, aby bylo přesně podle vašich představ.
  • Financování hypotékou: Vysoké úrokové sazby jsou nepříjemnou realitou, ale neměly by vám stát v cestě. O tom, jak je to s výhodami vyčkávání na lepší úrokové sazby, pro vás máme další článek.

Kdo nenakoupí teď, nenakoupí nikdy

V Říčanech je nyní platné omezení nové výstavby. Proto může být koupě bytu v Rezidenci Oliva Říčany poslední šancí jak získat nově postavenou nemovitost na tomto skvělém místě.

Zaujal vás některý
z bytů?

Kontaktní údaje

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Rádi vám odpovíme.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

[contact-form-7 id="379" title="Popup formulář"]